Drawing Layer 1

Gri TV Nedir?

Basketbolda haftanın programı, 26 Şubat 2021

ING Basketbol Süper Ligi ve Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 22. hafta maçlarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 20. hafta maçları oynanacak.

+A -A
15:25 26-02-2021

ING Basketbol Süper Ligi ve Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 22. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 20. hafta maçları oynanacak.

ING Basketbol Süper Ligi ve Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 22. hafta maçlarıyla devam edilecek. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 20. hafta maçları oynanacak.

Bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

ING Basketbol Süper Ligi
Yarın:

13.00 Bahçeşehir Koleji-Pınar Karşıyaka (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)
15.15 Aliağa Petkimspor-OGM Ormanspor (ENKA)
17.30 Türk Telekom-Frutti Extra Bursaspor (Ankara)
20.00 TOFAŞ-Galatasaray (TOFAŞ)

28 Şubat Pazar:
13.00 Empera Halı Gaziantep Basketbol-Beşiktaş Icrypex (Şahinbey)
15.15 Anadolu Efes-Lokman Hekim Fethiye Belediyespor (Sinan Erdem)
17.30 Büyükçekmece Basketbol-HDI Sigorta Afyon Belediyespor (Gazanfer Bilge)
20.00 Darüşşafaka Tekfen-Fenerbahçe Beko (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Yarın:

14.00 OGM Ormanspor-Samsun Canik Belediyespor (M. Sait Zarifoğlu)
14.30 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol-Çankaya Üniversitesi (Adana Atatürk)
15.00 BOTAŞ-Fenerbahçe Öznur Kablo (Ankara DSİ Etlik)
15.15 Nesibe Aydın-Beşiktaş HDI Sigorta (TOBB ETÜ)
16.00 Bellona Kayseri Basketbol-Birevim Elazığ İl Özel İdare (Kadir Has Kongre Merkezi)

28 Şubat Pazar:
15.15 Galatasaray-İzmit Belediyespor (Güngören Spor Kompleksi)
16.00 Hatay Büyükşehir Belediyespor-ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi (Antakya)

Türkiye Basketbol 1. Ligi
Bugün:

18.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-BUDO Gemlik (Muradiye)

Yarın:
14.00 Akhisar Belediye Basketbol-Semt77 Yalovaspor (Akhisar Belediye)
15.45 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Nadir Gold İstanbul Basket (Kurtdereli)
17.30 Samsunspor-Finalspor (Mustafa Dağıstanlı)

28 Şubat Pazar:
14.00 Bornova Belediyespor-Mamak Belediyespor (Altındağ Atatürk Spor Kompleksi)
15.45 Ankara Anadolu Basket-Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket (TOBB ETÜ)
17.30 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor-Global Connect Travel Düzce (Kocaeli Atatürk)

1 Mart Pazartesi:
18.00 Büyükşehir Hastanesi Konyaspor Basketbol-Sigortam.net (Selçuklu Belediyesi)


Paylaş:
Yorum Yap:
yorum kuralları

Önemli gelişmeleri yakından takip et